Firma ADPAL stworzyła nową linię ręcznie robionych mydeł, wytwarzanych w oparciu o specjalnie dobraną recepturę na bazie naturalnych składników. Znajdą w nich Państwo szlachetne oleje roślinne oraz pełnowartościowe mleko wielbłądzie. Nasze mydła nie zawierają substancji zaliczonych do alergenów. Przeznaczone do codziennej pielęgnacji oczyszczają i chronią nawet najbardziej wrażliwą skórę. Doskonale się pienią pozostawiając subtelny zapach.

Sposób produkcji i użyte składniki sprawiają, że nasze mydła są wyjątkowe. Wytwarzane ręcznie na każdym etapie produkcji sprawiają, że nasz produkt jest naturalny nie tylko z nazwy.


 

 

To od potrzeb rynku lub konsumenta zależy, jaki będą miały kolor, zapach, kształt i przeznaczenie. Nie oszczędzamy na składnikach, w tym na najlepszych olejach roślinnych, staramy się, aby były jak najlepszej jakości, dokładnie je odważamy, dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Nasze mydła są łagodne, dobrze nawilżają, nie powodują alergii ani pierzchnięcia skóry. Nie korzystamy z gotowych baz mydlanych, a produkcja następuje w małych partiach pod okiem wykwalifikowanych fachowców. Wyjątkową jakość naszych mydeł poczują Państwo już przy pierwszym zastosowaniu - jesteśmy pewni, że zachwyci Państwa DROMEDARY MILK SOAP.

O nas

AFE

+48 (62) 7216 143

ul. Przemysłowa 1. Koźmin Wlkp.